ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

חברות הביטוח של היום מציעות לקהל לקוחותיהן מגוון רחב של ביטוחי מנהלים שונים. אם בעבר ניתן היה למצוא מספר מצומצם של ביטוחי מנהלים, היום כמות התוכניות החדשות רק הולכת וגדלה, דבר שמספק למעשה יתרון עצום לצרכן אשר מסוגל לבחור מבין עשרות האופציות השונות. למעשה מדובר על מכשיר פנסיוני אשר מתחרה עם קרן הפנסיה המוכרת והידועה. היום העולם רק הולך ומתקדם, דבר שמביא עמו שינויים רבים גם בעולם ביטוח המנהלים. התכניות החדשות שנפתחות היום מתאימות את עצמן למצב השוק, במטרה לעמוד בהתחייבות כלפי הלקוחות ולספק להם את אחוזי התשואה הגבוהים ביותר תוך סיכון מחושב בשוק ההון.

מה חשוב לדעת לגבי ביטוח מנהלים ?

קודם כל, חשוב לדעת כי בשנים האחרונות התקיימו מספר רפורמות בתחום, ולמעשה התחום נתון למגוון רחב של שינויים שונים כתוצאה מהתפתחות והשתכללות השוק. עד שנת 2008 למשל, ניתן היה למצוא פוליסות הוניות ופוליסות קצבתיות. אך לאחר 2008, כל הפוליסות שיצאו לשוק היו פוליסות קצביות המאפשרות לחוסך למשוך את כספו רק בצורת קצבה חודשית המוגבלת לסכום מסוים. ניתן היום למצוא תכניות ביטוח שונות, לדוגמא: ביטוח מעורב, ביטוח עדיף, פוליסה משתתפת ברווחים, ביטוח גמלא ועוד. חשוב להבין כי לכל תכנית יש את היתרונות והחסרונות שלה, ולכן חשוב להבין מבעוד מועד את התנאים המיוחדים לה.

גרנדש גלעד סוכנות לביטוח בע"מ – עומד לצדך בבחירות החשובות

מי שמעוניין לשמוע פרטים נוספים ולשמוע את האופציות השונות הקיימות היום בתחום של ביטוח מנהלים, מומלץ לו ליצור קשר עם חברה מקצועית העוסקת בתחום. חברת גלעד גרנדש הינה חברה מקצועית ומוכרת העוסקת מזה שנים במתן ייעוץ והדרכה בתחום. החברה מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של תכניות שונות, על מנת לספק לכל לקוח את התכנית האידאלית עבורו. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

מאמרים נוספים :