ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני

כולנו שמענו על המושג ביטוח פנסיוני ועל חשיבותו. היום כבר כל ילד יודע שחשוב להתחיל לחשוב על גיל הזקנה כבר מגיל צעיר. תוחלת החיים בעולם המודרני רק הולכת ועולה, דבר שמשפיע משמעותית על גיל הפרישה וכמובן על גודל הקצבה שתצליחו לחסוך לעצמכם עד אז. חשוב לא לדחות ולא להתעצל, אלא לדאוג מבעוד מועד לביטוח הפנסיוני שלכם. במצב של היום, יותר ויותר אנשים מצליחים לחיות עד גיל מבוגר, כלומר יותר ויותר אנשים מתקיימים במשך שנים ארוכות על כספי הפרישה שלהם. מי שלא דאג לכך מראש, עלול למצוא את עצמו במצב קשה ולא נעים. לכן חשוב כבר מגיל צעיר להיוועץ עם איש מקצוע ולדאוג לעצמכם לביטוח פנסיוני שיוכל לפרנס אתכם בגיל מבוגר יותר.

כיצד לבחור ביטוח פנסיוני בצורה החכמה ביותר?

היום ניתן למצוא מגוון רחב של ביטוחים שונים, אשר מסתמכים על רמות סיכון שונות וצורות שונות של השקעה בשוק ההון. כל אחד חייב לעצמו לקחת את האחריות הדרושה לכך, ולדאוג כבר מגיל צעיר להפרשה קבועה של סכומי כסף קבועים לטובת גיל הפרישה העתידי. אף אחד לא יודע מה עלול להשתבש בדרך, ולכן חשוב לחסוך כל עוד כושר העבודה מאפשר זאת. עם הגיל מתחילים תחלואי הגוף השונים, ולכן חשוב להיערך לכך מראש ולא להגיע לגיל מבוגר ללא סכום כסף בסיסי שתוכלו להסתמך עליו. ביטוח פנסיוני יכול להוות את ההבדל בין חיי עוני בגיל מבוגר, לבין חיי נחת המלווים בשקט ובשלווה.

גרנדש גלעד – סוכן ביטוח פנסיוני מוביל

חברת גלעד גרנדש סוכנות לביטוח בע"מ מציעה ללקוחותיה ייעוץ והדרכה בכל הקשור לביטוחים הפנסיוניים השונים. החברה דוגלת ביחס אישי ומקצועי לכל לקוח, על מנת לאפשר לכל אחד את כל הידע והמידע שדרוש לו לצורך קבלת החלטה משמעותית וחיונית. לקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר.

מאמרים נוספים :