פנסיה לעצמאים

פנסיה לעצמאים

ישנה חשיבות גדולה לחיסכון פנסיוני, המאפשר קיום מקור הכנסה גם לאחר הפרישה מהעבודה. החל מחודש ינואר 2017, גם עובדים עצמאים מחויבים בהפרשת כספים לחיסכון פנסיוני, שיכול להיות קופת גמל, ביטוח מנהלים או קרן פנסיה.

מדוע קרן פנסיה לעצמאים הינה הכדאית ביותר מבין אפיקי החיסכון?

פתיחת קרן פנסיה עבור עובדים עצמאים, היא החיסכון הפופולרי ביותר מבין האופציות הקיימות. הסיבה לכך היא הכדאיות הכלכלית שבה, הן מבחינת הכספים המיועדים לשימוש בגיל המבוגר לאחר הפרישה מהעבודה, והן מבחינת כיסויי הביטוח שהיא מעניקה. בזכות פתיחת קרן הפנסיה, יקבל העצמאי קצבת זקנה- סכום כסף חודשי, למן הרגע שבו פרש מהעבודה . בנוסף יהיו לו הן ביטוח נכות- המסייע במידה ויאבד את כושר העבודה שלו, והן ביטוח שארים- שהוא למעשה קצבה חודשית המוענקת לבן או בת הזוג לאחר מותו של המבוטח, וכן לילדיו עד גיל 21.

איך אפשר לפתוח חיסכון פנסיוני אם אתם עובדים עצמאים?

ניתן להתחיל לחסוך עבור קרן פנסיה לעצמאים באמצעות קבלת שירות של סוכנות ביטוח, כמו אצל גלעד גרנדש סוכנות לביטוח, העוסקת בייעוץ פנסיוני ובביטוחים מכל הסוגים. בפגישה עם סוכן הביטוח אשר יפתח עבורכם את קרן הפנסיה, תוכלו להחליט יחד על הקרן המשתלמת והכדאית ביותר עבורכם.

במהלך הפגישה תצטרכו למלא מספר טפסים וכן הצהרת בריאות, והיו מוכנים לכך שהמידע שיוצג בפניכם יהיה בהיקף גדול- חשוב שתוכלו לסמוך על סוכן הביטוח שלכם, שיאפשר לכם להבין בצורה הטובה ביותר את כל המידע לגבי התהליך שאותו אתם מתחילים. מלבד מסלולי ההשקעות השונים שיוצגו לפניכם, תצטרכו גם לבחור את אופן ההפקדה ותדירותה, ולהתאים אותם למצב הפיננסי הנוכחי שלכם תוך חשיבה לעתיד. קיבעו פגישה בהקדם בסוכנות הביטוח של גלעד גרנדש, ותיהנו מייעוץ מקצועי באשר לניהול מיטבי של קרן הפנסיה שלכם.

מאמרים נוספים :